Subalansuota moterims | Patarimai ir mintys kaip lengvai ir greitai sulieknėti.

Kaip numesti svorio sėdint prie kompiuterio

Kaip numesti svorio sėdint prie kompiuterio Kiekvienas, kuris bent kartą yra pagalvojęs kaip numesti svorio, turėtų sutikti - kuomet pietums nešiesi pilką virtą vištienos krūtinėlę, o kolega mėgaujasi naminiu, sviestu gardintu Kijevo kotletu, skrandis tiesiog iškelia protesto vėliavą ir reikalauja elgtis žmogiškai – užpildyti dietinių pietų paliktą tuštumą šokoladu ar kitomis gėrybėmis. Vis dažniau, o gal net ir nuolat, dietologai perspėja – dieta tai ne tik beprasmis organizmo alinimas, bet ir nuolatinis stresas visam jūsų kūnui. Ir visi puikiai žinome, kokie gali būti streso padariniai – tai persivalgymas, nuotaikų kaita, liūdesys, galvos skausmai ir be abejo, sumažėjusi meilė gyvenimui.

Misija sulieknėti yra daug lengviau įgyvendinama jei prie jos prisideda artimieji bei draugai. O dar labiau galime džiaugtis, nes vis daugiau mus supančios aplinkos padeda mums rūpintis savimi ir savo kūnu. Restoranai pildo meniu sveikatai palankiais patiekalais, parduotuvėse be didelio vargo galime rasti becukrių, pilnagrūdžių gaminių, o interneto platybėse cepelinų nuotraukas vis dažniau keičia didelis dubuo salotų ar spalvingas uogomis dekoruotas glotnutis. Tad kaip tokią palankią šiuolaikinę aplinką išnaudoti savo gerovei?

Paieškos lemia turinį

Jei naudojatės socialiniais tinklais, tokiais kaip facebook ar Instagram, turėjote pastebėti, kad visas jų turinys yra labai stipriai susijęs su jūsų pomėgiais. Jei dar neatkreipėte dėmesio, nepulsime aiškinti apie interneto gudrybes, tiesiog pagalvokite, ko internete ieškojote vėliausiai ir ar kartais neatsirado papildomų, su tuo susijusių reklamų jūsų profilio paskyroje? Net jei pasirodys, kad tai pažeidžia jūsų privatumą, šį kartą neprunkštaukite, o išnaudokite tai savo naudai – paieškos laukelyje įveskite tokius žodžius, kaip sveikesnis, maistas, sveika ir skanu, sveikatai palanku, mityba ir t.t. ir stebėkite, kaip kinta jūsų profilio aplinka. Jums į draugus ims siūlytis (arba kvies pamėgti puslapį) jūsų bendraminčiai arba įmonės prekiaujančios/gaminančios tai, kas atitinka minėtus raktažodžius.

Pamėkite tinkamus puslapius ir stokite į grupes

Idėjų trūkumas ir įsivaizdavimas, kad sveikas maistas yra pilkas ir neskanus – tai dažniausios priežastys, kurios sulaiko žmones nuo gyvenimo pokyčių. Tad jei ir jums atrodo, kad gali neužtekti idėjų kaip numesti svorio ir maitintis skaniai, mes patariame išnaudoti socialinius tinklus ir prisijungti prie sveiką gyvenseną propaguojančių žmonių. Populiariausias grupes rasite į paiešką įsivedę žodžio „Lieknėju“ pradžią ir pamatysite – bendraminčių tikrai daug! Ką ten rasite? Pirmiausia, tūkstančius receptų ir jų nuotraukų! Įsitikinsite, kad sveikas maistas gali būti ryškus, spalvotas, patrauklus ir žadinantis apetitą. Taip pat nepamirškite sparčiai populiarėjančių tinklaraštininkų, kurie dalinasi savo patirtimi. Pavyzdžiui „Ant medinės lentelės“ arba „Sveikai ir skaniai“ autorių nuotraukos taip ir skatina vietoj greitojo maisto rinktis namuose pagamintus šedevrus, nes viskas yra paruošiama labai nesudėtingai.

„Skanios“ nuotraukos

Žmonės socialiniuose tinkluose dalinasi viskuo, vis dėl to daugiausia populiarumo sulaukia nuotraukos, kuriose atvaizduoti vaikai, gyvūnai, įžymybės ir, be abejo, maistas. Ir kadangi rašome tiems, kas domisi kaip numesti svorio, šį kartą ir aptarkim kaip maisto nuotraukas, randamas socialiniuose interneto puslapiuose įdarbinti jums. Kaip padaryti, kad jos skatintų jus lieknėti? Jei naudojatės populiaria platforma Instagram, kas rytą atsibudę paieškoje įveskite „healthybreakfast“ (liet. Sveiki pusryčiai) ir garantuojame – spalvos ir idėjos užburs visai dienai. Tą patį galite padaryti bet kurioje kitoje interneto platformoje ar programėlėje ir taip save užprogramuoti sveikesniam gyvenimo būdui.

Išnaudokite internetą savo naudai kasdien

Kai pasitelkite į pagalbą viso pasaulio sveiko maisto fanus – lieknėti bus ne tik paprasta, bet ir labai skanu! Tad kiekvieną kartą naudojantis kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu nepamirškite, kad turite puikų įrankį savo svoriui reguliuoti. Ieškokite sveikų receptų, o ne stebuklingų dietų. Tapkite draugais su įkvepiančiais žmonėmis ir sekite jų pavyzdžiu. O jei neturite galimybės užsiimti dažnomis paieškomis, tiesiog šią akimirką susiraskite sveiko ir labai akį traukiančio patiekalo nuotrauką ir ją užsidėkite ant ekrano viršelio. Tegul tai būna priminimas jums – savimi rūpintis būtina kasdien!

Taip pat skaitykite