Subalansuota moterims | Patarimai ir mintys kaip lengvai ir greitai sulieknėti.

Kaip atsikratyti celiulito be didelių investicijų

Kaip atsikratyti celiulito be didelių investicijų Celiulitas egzistavo visais laikais, bet vis dėl tapo didele moterų problema tik paskutiniaisiais šimtmečiais. Nežinodamos, kad tai yra nesveikos odos požymis, senais laikais dailiosios lyties atstovės tiesiog į tai nekreipdavo dėmesio. Tačiau dabar, kai medicina sparčiai žengia pirmyn ir leidžia žmogui puikiai suprasti savo kūną – celiulitas tampa opia net 90 proc. pasaulio moterų problema. Tuo skuba pasinaudoti ir verslininkai, kurdami naujas kūno priežiūros priemones padedančias atsikratyti celiulito, taip pat nesnaudžia ir sporto klubų atstovai bei sveikos mitybos šalininkai ir stengiasi moterims pasiūlyti kovos su celiulitu būdus savo srityje. Neretai vien žodis „celiulitas“ paslaugai prideda papildomą antkainį, nors procedūros pobūdis ar kosmetinės priemonės sudėtinės dalys praktiškai nesiskiria nuo įprastų. Tad norinčioms pradėti kovą prieš šiuos odos nelygumus, siūlome iš pradžių išmėginti nemokamas arba mažai investicijų reikalaujančias priemones.

Vanduo

Vanduo – tai gyvybės šaltinis, padedantis palaikyti sveiką kūną, lygią ir skaisčią odą, o šiuo atveju ir pasišalinti nereikalingam skysčių pertekliui iš kūno. Tad jei svarstote, kaip atsikratyti celiulito, pirmiausia į dienos racioną įtraukite 2-3 l vandens ir bent 4 savaitėms atsisakykite kavos ir gazuotų bei saldintų gėrimų. Po 4 savaičių turėtumėte pamatyti akivaizdžiai pašviesėjusią ir lygesnę odą. Vis dėl to, jei iš visų minėtų gėrimų kavos atsisakyti sunkiausia, rekomenduojame 1 puodelį kavos prilyginti 2 papildomiems puodeliams vandens, skysčių pusiausvyrai atstatyti. Vi gi geriausia būtų kavą pakeisti žalia arbata, kuri suteiks trūkstamos energijos bei pagreitins medžiagų apykaitą.

Cukrus ir druska – puikūs celiulito „draugai“

Kad išardytumėte šią puikią „draugystę“ stenkitės maksimaliai atsisakyti sudėtyje cukraus turinčių produktų, o druską keiskite didesniu kiekiu pipirų bei prieskoninių žolelių. Jei ir taip nevartojate saldumynų, atkreipkite dėmesį ir į tokius „nekaltus“ produktus kaip duona, sultys, jogurtiniai ar kiti dietiniai padažai. Deja, savo produktus besistengiantys parduoti gamintojai, mėgsta etiketes puošti tokiais žodžiais kaip „bemielė“, „Sveikesnė“, „be riebalų“, „liesas“, bet cukraus kiekis juose prilygsta geriems 2-3 valgomiesiems šaukštams (1 šaukštas – apie 25 g.). Būkite budrūs ir skaitykite etiketes.

Judėjimas dar niekam nepakenkė… Išskyrus celiulitą

Judėjimas – tai pagrindinis ir veiksmingiausias būdas kaip atsikratyti celiulito, todėl skatiname bet kokią judėjimo formą. Tereikia pasirinkti tai, kas jums patinka ir nepamiršti pajudėti kasdien. Tai nereiškia, kad turite skubėti įsigyti sporto klubo abonementą ar kasdien nubėgti po kelis kilometrus. Užteks jei išlipsite iš autobuso viena stotele ankščiau, automobilį pasistatysite prekybos centro stovėjimo aikštelės gale, o lipant laiptais namo vis sugrįšite viena pakopa atgal ir vėl lipsite į viršų.

Jei grįžę namo gaminate valgyti, pjaustydami daržoves vis pasistiebkite ant pirštų galų ir vėl nusileiskite. Kartokite šį veiksmą, kol baigsite pjaustyti. Įsijungę filmą, gulkite ant vieno šono ir kelkite koją aukštyn, po to apkeiskite puses. Kartokite bent po 3 serijas, po 10-15 kartų kiekvienai kojai. Besivalydamos dantis dar padarykite 20-30 pritūpimų ir galėsite ramiai prieš miegą pasakyti – šiandien prevencija prieš celiulito plitimą padaryta.

Mažos investicijos – matomi rezultatai

Jei jūsų kūną margina šiek tiek ar labiau matomas celiulitas šių kelių įpročių įvedimas į savo gyvenimo rutiną tikrai padės jo atsikratyti. Jei ši problema jums atrodo dar neaktuali – suspauskite odą pirštais šlaunų srityje, ir jei matosi odos nelygumai, tuomet minėti veiksmai padės prevencijai. Svarbiausia, užbėgti už akių ir neleisti jam išsiplėsti. Nes kuo labiau celiulitas įsisenėjęs, tuo sunkiau bus su juo kovoti.

Taip pat skaitykite